Tilžės g. 47b - 21, Šiauliai
I-VII: 07:00 - 21:00

UAB „Miškovarta“

Uždaroji akcinė bendrovė “Miškovarta” (Šiauliai,Pramonės g.21) įkurta 2001 metais. Tryliktus veiklos metus skaičiuojanti bendrovė dirba sėkmingai, stabiliai ir įveikė krizės sunkumus.

UAB “Miškovarta” bendradarbiauja su miškų ir žemės savininkais, valstybinėmis miškų urėdijomis, kitomis įmonėmis ir privačiais asmenimis. Visoje Lietuvoje konsultuoja miškininkystės klausimais, rengia miškotvarkos projektus, rėžia biržes, atlieka miško ruošos darbus, pasirašo ilgalaikes miško priežiūros sutartis, prekiauja mediena.

Nuo 2004-ųjų bendrovė turi patirties vykdant europinius projektus. Jų įgyvendinta keletas: pagal Lietuvos kaimo plėtros 2004-2006 metų programą – “Žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku”, 2007-2013 metais – “Pirmas ne žemės ūkio paskirties ir apleistos žemės ūkio paskirties apželdinimas mišku” bei 2007-2013 metų programos priemonę “Miškininkystės potencialo atkūrimas ir prevencinių priemonių įdiegimas”.

slaidas 2

miskas 2

2001 Įkūrėme kompanija 2004 Pradėjome dirbti su ES projektais

Mūsų paslaugos

 

20140617_131023

MIŠKO DARBAI

Bendrovė visų tipų miškuose (lapuočių, spygliuočių ir mišriuose) atlieka pagrindinius ir sanitarinius kirtimus, iškerta ir sutvarko vėjovartas, atsodina kirtimus

Skaityti plačiau

 

Atsodintas miškas

 

MIŠKO PROJEKTAI

Miškotvarkos projektas yra reikalingas kiekvienam miško savininkui norinčiam turėti informaciją apie savo miško valdą

May count upon our qualified writers, that wont simply permit you to deliver an outstanding write essay for you Correctly. It would be less difficult to allow them to write coursework in a way that’s goal and student like

ir joje ūkininkauti.

Skaityti plačiau

 

20121022_145240

PERKAME MIŠKĄ

Miško pardavimas – atsakingas žingsnis. Šiame etape, sudėtingiausia yra nustatyti rinkos vertę ir gauti geriausią kainą už mišką ar medieną.

Skaityti plačiau

 

sandeline

MALKOS

Malkas pristatome į Šiaulių, Joniškio,Radviliškio ir Kelmės rajonus. Konsultuojame klientus dėl tinkamiausių malkų pasirinkimo.

Skaityti plačiau

+ Nupirkta miškų % Laimingų klientų m2 Pasodintų medžių